Ons team

Ontmoet het team achter de studentcompany

Davy van den Brande

Productiemanager

Mijn functie in de studentcompany is directiesecretaris en productiemanager. Dit houdt in dat ik onder andere de notulen en verslagen verwerk en dat ik de 3D printer beheer.

davy@zblcreations.nl

Shandro Broeksma

CEO

Als CEO van ZBL Creations houd ik structuur binnen het bedrijf en zorg ik voor de productieontwikkelingen.

shandro@zblcreations.nl

Linde Best

Creatief directeur

Ik beheer de social media en de website. Ik zorg dat we goede communicatie hebben met klanten en ik beheer de klantenservice. Ook maak ik de productfoto’s.

linde@zblcreations.nl

Martijn Folmer

Sales&marketing

Ik verkoop het product succesvol aan onze doelgroep en ik zorg ervoor dat de klantrelaties goed onderhouden blijven. Ook zoek ik manieren om ons product bij de klant te krijgen.

martijn@zblcreations.nl

Maxim Niemark

Financieel directeur

Ik beheer de financiƫn van het bedrijf. Ik stel de financiƫle administratie op en analyseer ik binnenkomende en uitgaande geldstromen van het bedrijf.

maxim@zblcreations.nl

Jesse Uytdehaag

Productbeheer

Als chef personeelszaken en inkoop en productbeheerder zorg ik ervoor dat er geen problemen op de werkvloer plaatsvinden. Ook zorg ik dat de inkoop van de materialen voor het product goed verloopt en ik zorg dat de kwaliteit van ons product gewaarborgd blijft.

jesse@zblcreations.nl